Działalność inwestycyjna

Dzialalnosc banner


INWESTYCJE W SEKTORZE NIERUCHOMOŚCIPortfolio DALYA STERN, naszego dedykowanego wehikułu finansowego, koncentruje działalność inwestycyjną w sektorze nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych, rekreacyjnych jak i przemysłowych.

Nieustannie poszukujemy niecodziennych obiektów skrywających rynkowy potencjał inwestycyjny, którymi skrupulatnie zarządzamy dodając satysfakcjonującą, policzalną wartość do zainwestowanego kapitału. 

Prowadzimy również działalność deweloperską, aktywnie angażując się w rozszerzanie i urozmaicanie istniejącej tkanki nieruchomościowej dbając o poprawę jakości otoczenia w jakim przyszło nam żyć.


Najnowsze przedsięwzięcie zakłada budowę innowacyjnego kompleksu usługowego „SOLANTIS PARK”, z 5-oddziałowym przedszkolem w stylu skandynawskim, centrum relaksu i urody, centrum medycznym oraz salą zabaw dla dzieci z kawiarnią i tarasem widokowym na zielonym dachu. Inwestycja znajduje się na pograniczu Świętochłowic i Chorzowa, w pobliżu parkowej zieleni Ośrodka Sportu i Rekreacji „SKAŁKA”:

wizualizacja SOLANTIS PARK 1
wizualizacja SOLANTIS PARK 2
wizualizacja SOLANTIS PARK 3

www.solantis.pl - strona w budowie


W ostatnim czasie Spółka zrealizowała mieszkaniowy projekt deweloperski polegający na budowie prestiżowego osiedla powtarzalnych domów wielorodzinnych “Wille Ustronie” w mieście Świętochłowice:

Wille ustronie bannerINWESTYCJE W AKTYWA FINANSOWE


Firma CRESTRADE Sp. z o.o. specjalizuje się w zapewnianiu zewnętrznego finansowania, t.j. krótko i średnioterminowych pożyczek gotówkowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów prawnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i indywidualnym podejściu do każdego Klienta możemy zaoferować bardzo konkurencyjne warunki finansowania, pozostając jednocześnie wyjątkowo elastycznym i wiarygodnym partnerem w branży.